O mnie 2016-10-29T21:49:42+00:00

Lucyna Stadnicka

Lucyna Stadnicka

Wszyscy idziemy w jednym kierunku… w przyszłość! W tym roku mija 18 –ta rocznica mojej pracy jako doradcy w zakresie ubezpieczeń. Pracuję pod znanymi i godnymi zaufania markami jakimi są Aviva oraz AXA TUiR S.A. Dbam aby przyszłość moich Klientów była bezpieczna. Zaufało mi już ponad 1000 klientów. Specjalizuję się w ubezpieczeniach indywidualnych z funduszem kapitałowym i funduszach kapitałowych Aviva. Aby mój klient czuł się zabezpieczony kompleksowo zapewniam ubezpieczenia wypadkowe, zdrowotne indywidualne i grupowe oraz ubezpieczenia majątkowe.Klient ubezpieczony przy moim udziale może liczyć na moją pomoc w każdej sytuacji oraz coroczny serwis. Wielokrotne nagrody za wyniki sprzedażowe uważam za naturalne podsumowanie mojego zaangażowania w pracę. Posiadam Certyfikaty ukończenia seminarium Limra International oraz INC dla kadry menadżerskiej w branży ubezpieczeniowo-finansowej. W 2007 zostałam wyróżniona nominacją do MDRT – międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych agentów ubezpieczeniowych na świecie. Świetne wyniki sprzedażowe zostały również docenione przez wyróżnienie Prezesa Aviva. Wolny czas spędzam wspólnie z mężem, córką i synem – latem żeglując po Mazurach, zimą pokonując ośnieżone stoki. Na co dzień cieszymy się roślinami w naszym ogrodzie, dobrą kuchnią i chwilami spędzonymi z przyjaciółmi. Zapraszam Państwa do współpracy, wspólnie zadbamy o bezpieczną przyszłość.

Osiągnięcia

“Lucyna Stadnicka – mój doradca ubezpieczeniowy i finansowy od lat. Solidna, perfekcyjna wiedzą i przyjazna w kontakcie. Ma moje bezgraniczne zaufanie jako prowadząca polisy moje i moich bliskich. Jest przy mnie zawsze, gdy tego potrzebuję.”
MARIA BEREŹNICKA-PRZYŁĘCKA • ARTYSTA - MALARZ

Ubezpieczenia

Czy masz plan na nagłe zmiany planów? Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich zdarzeń które dokonają się w naszym życiu. Aby zapewnić sobie spokojny sen i wykazać się odpowiedzialnością za losy swoich najbliższych warto się ubezpieczyć.

Czytaj więcej

Księgowość

Nastała nowa era księgowości. Koniec z wizytami u księgowej, ZUS-ie i Urzędzie Skarbowym – o to zadbają specjaliści. Faktury możesz przesłać w każdym momencie przez internet lub komórkę . Na bieżąco zapoznasz się z wynikami finansowymi Twojej firmy.

Czytaj więcej